Lux Coin

Spółka Lux Coin to grupa ekspertów z firmy Wealth Solutions, z wieloletnim doświadczeniem w kreowaniu unikatowych produktów dla kolekcjonerów i miłośników dóbr luksusowych na całym świecie.

Dorobek naszego zespołu to rzadkie edycje alkoholi stworzone we współpracy ze szkockimi destylarniami i francuskimi domami koniakowymi. Owocem tej współpracy jest zabutelkowanie jednych z najstarszych whisky i koniaków specjalnie dla naszych klientów. Na naszym koncie mamy również autorski projekt Spirit Watches – limitowane edycje szwajcarskich czasomierzy, które powstały w kooperacji z czołowymi manufakturami. To pierwsze na świecie luksusowe zegarki wyposażone w krople unikatowych alkoholi.

Nasz zespół jest pomysłodawcą serii Spirit Coins – projektu, w którym po raz pierwszy w historii, kapsuły z najstarszymi alkoholami na świecie stają się sercem złotych monet kolekcjonerskich. Wszystkie trunki wykorzystane w autorskich produktach pochodzą z kolekcji firmy Wealth Solutions.

10 LAT NA RYNKU

8 TYSIĘCY KLIENTÓW

25 tys. PUBLIKACJI

o innowacyjnych produktach naszego zespołu w ogólnoświatowych mediach

2 x Guinness World Record

w kategoriach: najstarszy koniak sprzedany na aukcji i najstarszy rum sprzedany na aukcji

Spirit Watches

autorskie edycje szwajcarskich zegarków z najstarszymi alkoholami na świecie: Cognac Watch (partner: Armin Strom), Rum Watch (partner: Speake-Marin), Whisky Watch (partner: Louis Moinet)